Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Competitive Skills Sp. z o.o.
Polityka prywatności

Competitive Skills Sp. z o.o. jako właściciel witryny competitiveskills.pl oświadcza, że stosuje uczciwe praktyki informacyjne oraz czyni wszelkie starania w celu poszanowania i ochrony prywatności wszystkich osób, odwiedzających witrynę.

Korzystanie z treści witryny competitiveskills.pl nie wymaga rejestracji, logowania, ani subskrypcji. W związku z tym nie ma miejsca gromadzenie żadnych osobistych informacji na temat użytkowników, z wyjątkiem nielicznych danych, związanych z plikami cookies.

Newsletter

Competitive Skills Sp. z o.o. daje Państwu możliwość zapisania się do newslettera, dzięki czemu mogą Państwo otrzymywać od Competitive Skills Sp. z o.o. informacje o najnowszych ofertach, super-ofertach i zniżkach.

Rejestracja do newslettera wymaga, aby Competitive Skills Sp. z o.o. zebrała i przetwarzała dane, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia tej usługi.

Dane te obejmują: imię i nazwisko oraz adres poczty elektronicznej (adres e-mail).

Dane te nie podlegają żadnej weryfikacji.

Podanie powyższych danych ma charakter dobrowolny, jest jednak niezbędne do realizacji świadczonych przez Competitive Skills Sp. z o.o. usług, związanych z wysyłką newslettera.

Ewentualne wysyłanie newslettera jest zawsze uzależnione od uprzedniego wyrażenia zgody przez Użytkownika, równoznacznej z zapisaniem się do newslettera za pośrednictwem witryny competitiveskills.pl

Każdy Użytkownik, w każdym momencie ma prawo do zapisania się do newslettera, a także do rezygnacji z otrzymywania wysyłanych przez Competitive Skills Sp. z o.o. wiadomości.

Competitive Skills Sp. z o.o. nie udostępnia danych, o których mowa powyżej żadnym innym podmiotom.

Formularz kontaktowy

Competitive Skills Sp. z o.o. daje Państwu możliwość szybkiego kontaktu w celu pozyskania interesujących Państwa informacji na temat oferty szkoleniowej.

W tym celu, w formularzu kontaktowym niezbędne jest podanie danych takich jak: imię i nazwisko oraz adres poczty elektronicznej (adres e-mail). Dane te przetwarzane są przez Competitive Skills Sp. z o.o. wyłącznie w celach korespondencyjnych z Państwem i nie są automatycznie wprowadzane do żadnej bazy danych, przechowywane i dalej przetwarzane, ani udostępniane innym podmiotom.

Zmiany

Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany Polityki Prywatności w przypadku zmiany przepisów prawa lub zmiany funkcjonalności witryny. Wszystkich użytkowników obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, dostępna na witrynie competitiveskills.pl

Pytania?

Jeżeli mają Państwo pytania, dotyczące Polityki Prywatności Competitive Skills Sp. z o.o., prosimy o kontakt. 

KONTAKT

Telefon: 22 401 31 00
E-mail: biuro@competitiveskills.pl
Competitive Skills