Wykład
40
Ćwiczenia
90
Gry i symulacje
90
Konsultacje
80

Opis

Super - Junior - warsztaty

  • To starannie opracowany program warsztatów, wspierających rozwój dzieci w wieku od 6 do 14 lat (w podziale na grupy wiekowe).
  • Warsztaty prowadzone są przez psychologów, pedagogów, trenerów biznesu (którzy współpracują z dziećmi i sami są rodzicami).
  • Warsztaty przebiegają w niezwykle przyjaznej dla dzieci atmosferze zabawy.
  • Celem warsztatów jest wspieranie u dzieci rozwoju kompetencji miękkich w zakresie: komunikacji z innymi, współpracy, kreatywności i zwiększania pewności siebie w atmosferze doskonałej zabawy. 

Zawalcz o dyplom "Mistrza Kreatywności" lub "Mistrza Współpracy"

  • Dla dzieci biorących udział w warsztatach czekają wspaniałe nagrody: dyplom i medal "Mistrza Kreatywności" i "Mistrza Współpracy".
  • Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymują tytuł mistrzowski, niezależnie od tego, czy lepiej lub gorzej radzą sobie w warsztatowych symulacjach i ćwiczeniach. Liczy się obecność na zajęciach i aktywność, o którą zadbają profesjonaliści, prowadzący spotkania. 

Program zajęć

Warsztaty Super - Juniora realizujemy w 3 obszarach:

  1. "Mistrz Kreatywności" - dzieci wyzwalają i rozwijają swój potencjał twórczy.
  2. "Mistrz Współpracy" - dzieci uczą się skutecznej komunikacji, zorientowanej na wspólny cel i porozumienie w zespole (w grupie).
  3. "Mistrz Kamery" - dzieci obalają obiekcje i ćwiczą pewność siebie w wystąpieniach przed kamerą. 

Średni czas trwania jednego warsztatu to 3-4 godziny. 


Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem takiej rozwojowej zabawy dla uczniów Twojej szkoły lub dla dzieci Twoich pracowników, skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów. 

Zobacz program on-line "Super - Junior" >>

Skontaktuj się z nami>>

Telefon: 22 401 31 00
E-mail: biuro@competitiveskills.pl
Competitive Skills