Wykład
40
Ćwiczenia
90
Gry i symulacje
80
Konsultacje
60

Opis

Super - Junior

  • To program opracowany przy współpracy psychologów, pedagogów, trenerów kompetencji osobistych, a także rodziców dzieci w wieku od 6 do 12 lat. 
  • Celem Programu "Super Junior" jest stymulowanie u dzieci rozwoju kreatywności, współpracy, otwartości, odpowiedzialności, a także pewności siebie w różnego typu sytuacjach życia codziennego. 
  • W ramach programu dzieci podejmują różnego typu wyzwania, dzięki którym doskonalą swoje kompetencje i przełamują wewnętrzne bariery.

Zawalcz o dyplom "Super - Juniora"

  • Realizacja wyzwań pozwala uczestnikom zdobywać punkty i walczyć o dyplom i tytuł "Super - Juniora".
  • Program realizowany jest w oparciu o platformę internetową (prostą, intuicyjną w obsłudze), służącą do komunikacji z dziećmi - przekazywanie informacji o zadaniach, motywowanie do podejmowania wyzwań, punktowanie, możliwość porównywania swoich osiągnięć z innymi uczestnikami programu. 
  • Wykonane zadania nie podlegają ocenie, liczy się tylko aktywność, działanie, realizacja wyzwań. 
  • Wszyscy więc mają takie same szanse na zwycięstwo i wszyscy mogą zostać zwycięzcami. 


Program zajęć

Program zazwyczaj trwa 1/2 roku (1 semestr). W tym czasie dzieci realizują ok. 20 wyzwań (zagadki, krzyżówki, łamigłówki, wierszyki, rysunki itp.).

Warunkiem udziału dziecka w Programie jest pisemna zgoda rodziców lub innych prawnych opiekunów.

Jeśli chcesz zapewnić uczniom swojej szkoły lub dzieciom swoich pracowników naprawdę świetną zabawę rozwojową, w efekcie której każdy aktywny uczestnik rozwinie swoje kompetencje i otrzyma dyplom "Super - Juniora", skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.

W projektach dedykowanych (na zamówienie) każdorazowo budujemy program w porozumieniu z Klientem, dopasowując wyzwania (zarówno graficznie, jak i fabułę całej zabawy) do oczekiwań Klienta. 

Zobacz Warsztaty Super - Juniora>>

Skontaktuj się z nami >>

Telefon: 22 401 31 00
E-mail: biuro@competitiveskills.pl
Competitive Skills