Wykład
20
Ćwiczenia
90
Gry i symulacje
90
Konsultacje
30

Opis

Incentives w Berlinie

Odkryj ze swoimi pracownikami wielobarwny klimat Berlina – Twoi pracownicy wrócą zintegrowani, wzmocnieni, zainspirowani i zaangażowani. Zapraszamy na wyjątkowe incentieves, ekscytujące teambuildingi, unikalne warsztaty dla kadry zarządzającej i niezapomniane wyjazdy szkoleniowe do stolicy Niemiec.    

Program zajęć

To tylko wybrane nasze propozycje:

Na filmowym planie

Chcesz dostarczyć swoim pracownikom wyjątkowych przeżyć? Zaproś ich na plan filmowy do najstarszego i największego w Europie studia filmowego i stwórzcie wyjątkową produkcję! Twoi pracownicy staną przed kamerą w miejscu, gdzie występowali m.in. Tom Hanks, Kate Winslet, Brad Pitt, George Clooney czy Marlene Dietrich. Pod okiem doświadczonych profesjonalistów Twoi pracownicy stworzą prawdziwą ekipę filmową. Możecie też stworzyć reklamę swojego nowego produktu, korzystając ze wsparcia profesjonalistów, bogatego wyboru kostiumów, czy efektów specjalnych. Niewątpliwie nagrania z wykorzystaniem profesjonalnych technik filmowych, w oryginalnej scenerii filmowej, pozostawią niezapomniane wrażenie!


Na Dzikim Zachodzie

Proponujemy też wyprawę na Dziki Zachód pełen niezapomnianych przygód! Już napad uzbrojonych bandytów na autobus i uprowadzenie części gości niejednemu zmrozi krew w żyłach. Prawdziwego smaku małego miasteczka na Dzikim Zachodzie Twoi pracownicy zażyją podczas ekscytującego i zabawnego show z imponującymi akrobacjami i emocjonującymi pościgami na Main Street. Spotkanie firmowe zorganizujesz w Saloon’ie, a wieczór integracyjny w klimatycznym Dance & Concert Hall ze sceną. Wasz pobyt urozmaici szereg atrakcji i workshopów, jak na przykład wizyta w kasynie i gra w ruletkę, Black Jacka lub pokera, albo oryginalny pokaz obyczajów i tańców indiańskich przez członka plemienia Crow.


W siodle

Polecamy również oryginalny trening przywództwa na koniach. Koń jest zwierciadłem jeźdźca. Akceptuje uczciwość, zaufanie i siłę, daje się prowadzić tylko temu, kto wie, dokąd chce iść i który jest przekonany o poprawności wybranej drogi. Tym samym koń bezlitośnie odkrywa słabości przywództwa jeźdźca: ignoruje mylące informacje i nie reaguje na nacisk. Warsztaty pozwalają zidentyfikować mocne i słabe cechy przywódcze uczestników. Twoi pracownicy doświadczą z pierwszej ręki znaczenia mowy ciała, który stanowi ponad 80% komunikacji interpersonalnej. Każdy uczestnik zyskuje w ten sposób wzmocnioną świadomość swoich naturalnych zdolności przywódczych. Seminarium promuje wiarę w siebie i świadomość celu, wrażliwość w kontaktach z pracownikami i klientami, asertywność i siłę decyzyjną.


Kulturalny Berlin

Berlin to jednak przede wszystkim fascynujące miasto kultury, niezliczonych muzeów, zabytków, a także dobrych restauracji. Zainspiruj swoich pracowników! Zabierz ich na zatykającą dech w piersiach podróż po tej wielokulturowej metropolii! Proponujemy berlińskie incentives z grywalizacją przybliżające wybrane przez Państwa oblicza Berlina: wpisane na światową listę dziedzictwa UNESCO monumentalne budowle muzealne, z bogatymi zbiorami sięgającymi starożytności, przez arcydzieła europejskiego malarstwa, po sztukę współczesną; zbiory muzeum historii naturalnej z najsłynniejszą skamieniałością świata - szkieletem brachiozaura; pobudzające kreatywność zbiory muzeum techniki oraz muzeum gier komputerowych; światowego formatu inscenizacje teatralne; liczne atrakcje turystyczne – zarówno te najbardziej znane, jak i te jeszcze nie do końca odkryte przez turystów; i wiele wiele innych. Warto też pamiętać o słynnych niemieckich Oktoberfest i urokliwych Weinachtsmarkt – będą one stanowić doskonałe zwieńczenie Państwa wyjazdu.   


Zapytaj o więcej szczegółów>>>

Telefon: 22 401 31 00
E-mail: biuro@competitiveskills.pl
Competitive Skills