Wykład
40
Ćwiczenia
60
Gry i symulacje
80
Konsultacje
70

Opis

Liga Mistrzów

6 miesięcy intensywnego rozwoju 

+ 6 szkoleń warsztatowych
+ platforma grywalizacyjna EGP


Zadaniem grywalizacji jest wciągnięcie, zaangażowanie ludzi w ideę i misję firmy, poprzez pozytywne wzmacnianie, adekwatne do indywidualnych potrzeb uczestników, sytuacji i możliwości (ludzi i firmy). 

Mechanizmy wykorzystywane w grach komputerowych (i nie tylko), zastosowane w sposób przemyślany w sytuacjach nie będących grami, sprawiają, że zaczynamy "wkręcać się" w te sytuacje, coraz bardziej aktywizując swoje działania i dążyć do realizacji celu. Co ważne, odczuwamy przy tym całą masę pozytywnych emocji! W przeciwieństwie do typowych gier - w grywalizacji nie ma przegranych - jeśli tylko grasz, to zwyciężasz!

Efekty kursu:

  • Zwiększenie efektywności i satysfakcji z pracy 
  • Wzbudzenie potrzeby rozwoju
  • Aktywizowanie pracowników do podejmowania wyzwań i pożądanych działań, zmierzających do realizacji celów
  • Zwiększenie poczucia współodpowiedzialności w zespole
  • Zwiększenie poziomu współpracy, zmotywowanie do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami
  • Wprowadzenie w zespole dodatkowego czynnika wspierającego budowanie pozytywnych emocji i nastrojów wśród pracowników ( a niekiedy nawet zabawy) 
  • Utrwalenie wizerunku pracodawcy wykorzystującego najnowsze trendy rozwojowe na rynku, do których należy grywalizacja

Program zajęć

Program grywalizacji każdorazowo dopasowywany jest do potrzeb i oczekiwań Klienta. 

Struktura Programu

1. Warsztaty kick-off (wprowadzenie do grywalizacji)

2. Grywalizacja - poziom 1 (realizacja realnych wyzwań, motywacja  w oparciu o platformę EGP-Skills + warsztat podsumowujący 1 etap grywalizacji)

3. Grywalizacja - poziom 2 (realizacja realnych wyzwań, motywacja  w oparciu o platformę EGP-Skills + warsztat podsumowujący 2 etap grywalizacji)

4. Grywalizacja - poziom 3 (realizacja realnych wyzwań, motywacja  w oparciu o platformę EGP-Skills + warsztat podsumowujący 3 etap grywalizacji)

5. Grywalizacja - poziom 4 (realizacja realnych wyzwań, motywacja  w oparciu o platformę EGP-Skills + warsztat podsumowujący 4 etap grywalizacji)

6. Grywalizacja - poziom 5 (realizacja realnych wyzwań, motywacja  w oparciu o platformę EGP-Skills + warsztat podsumowujący 5 etap grywalizacji)

7. Grywalizacja - poziom 6 (realizacja realnych wyzwań, motywacja  w oparciu o platformę EGP-Skills)

8. Warsztat podsumowujący całą grywalizację. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród (dyplomy, medale i inne nagrody) wszystkim uczestnikom Programu. 


Zapytaj o kurs z grywalizacją "Liga Mistrzów" >>

W zakładce "MATERIAŁY" możesz bezpłatnie pobrać "Poradnik grywalizacji", który pomoże Ci samodzielnie zaprojektować program na własne potrzeby. 

Telefon: 22 401 31 00
E-mail: biuro@competitiveskills.pl
Competitive Skills